تابلو فرش ایران تابلو فرش ایران .

تابلو فرش ایران

مزیت تابلو فرش نسبت به دیگر تابلو های زینتی

هر کسی برای زینت خانه خود تصمیم می گیرد که از انواع وسایل زینتی استفاده کند . یکی از وسایلی که می تواند در زیبایی منزل شما تاثیر داشته باشد تابلو ها و دیوار کوب ها است .


یکی از انواع تابلو ها ، تابلو فرش است که موضوع اصلی بحث ما در ادامه این متن خواهد بود و بیش تر به آن می پردازیم .


اما تابلو فرش با تابلو معمولی چه تفاوتی دارد ؟ آیا درست است که هزینه مان را برای تابلو فرش ها کنیم ؟


این سوال هم می تواند به سلیقه شما بستگی داشته باشد و هم به فرهنگ منطقه ای که در آن زندگی می کنید . ولی در کل ما می خواهیم شما را راهنمایی کنیم تا بهترین دکوراسیون را در منزل ، محل کار و یا هر محیط دیگری که در آن دخالت دارید داشته باشید .


خرید تابلو فرش یا تابلو


تابلو فرش ها حدود هشتاد سال است که در بازار ایران قرار دارند . مبدا این تابلو ها شهری به نام سردرود در تبریز است . تبریز به واسطه داشتن هنر قالیبافی دستباف توانست نوعی جدید از فرش ها را روانه بازار کند که دارای قابی در دور بود و برای استفاده به عنوان زینت هر محیط بافته شد .


این تابلو فرش ها دارای نقشه ای هستند که می تواند یک نقاشی زیبایی باشد که تبدیل شده است . نقشه های فرش روی کاغذ های مخصوص پیاده سازی شوند تا گره های قالی را مشخص و شبیه سازی کنند تا بافنده بتواند به راحتی به بافت بپردازد .


بد نیست این مطلب را هم بدانید که برای بافت یک تابلو فرش از یک ماه تا چندین ماه ممکن است طول بکشد .


علاوه بر این که تابلو فرش یک آثار هنری به نام فرش است اما با یک هنر دیگر نیز به نام طراحی و نقاشی هم می تواند تلفیق شود . علاوه بر این می تواند یک اثر عکاسی هم باشد بنا بر این تابلو فرش های تلفیق چند هنر به حساب می آیند .


برای همین توصیه می کنیم تابلو فرش بخرید . تابلو فرش ها تجلی هنر ایرانی هستند که در دنیا هم معروف می باشند .


تابلو فرش به دو نوع دستباف و ماشینی تقسیم می شود . نوع ماشینی دارای قیمت کم تری است ولی ارزش هنری نوع دستباف را ندارد .


اگر خواستید ماشینی هم بخرید سعی کنید تابلو فرش کلاریس بخرید چون با تعداد رنگ نامحدود بافته می شوند و طرح های زیبایی دارند .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۴۴:۰۶ توسط:علی عبداللهی موضوع: نظرات (0)